beko wtv 8634 xs0 1thumb

beko wtv 8634 xs0

Шифра: 84064493
 • Машина за перење
 • Полнење:фронтално
 • Pro Smart Inverter мотор,StainExpert
 • OptiSence,AquaWave технологија
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:16
 • Одложен почеток
 • Child Lock
 • Hi-Tech грејач
 • Потрошувачка на на вода годишно:10,560
 • Потрошувачка на енергија годишно:177kWh
 • Ниво на бучава:57/73dB
 • Димензии:85x60x54cm
-12%
АКЦИЈА
21.999
ден. редовна цена
458
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
19.359
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: