apple iphone 8 256gb silver mq7d2aa/a 1thumb
apple iphone 8 256gb silver mq7d2aa/a apple iphone 8 256gb silver mq7d2aa/a

apple iphone 8 256gb silver mq7d2aa/a

Шифра: 84064592
 • Мобилен телефон
 • iOS 11,, upgradable to iOS 11.0.2
 • Екран:4.7" Retina HD display-True Tone3
 • Резолуција:1334x750 pixels
 • Embedded M11 motion coprocessor
 • Chipset:Apple A11 Bionic
 • CPU:Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral)
 • Интерна меморија:256GB,RAM 2GB
 • Примарна камера:12MP
 • Секундарна камера:7MP
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac,dual-band,hotspot
 • Bluetooth 5.0,A2DP,LE,NFC
 • GPS with A-GPS,GLONASS,Galileo
 • Wireless charging—works with Qi chargers
 • Батерија:Li-Ion 1821mAh
-11%
АКЦИЈА
67.499
ден. редовна цена
5.625
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
12 x haPPy рата
59.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: