sony playstation 4 star wars battlefront ii dx 1tb 1thumb

sony playstation 4 star wars battlefront ii dx 1tb

Шифра: 84067369
 • PlayStation 4
 • Optical drive: BD 6xCAV, DVD 8xCAV
 • CPU:x86-64 Octa AMD Jaguar
 • Ethernet 10/100/1000 Base-T
 • Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
 • Меморија:8GB GDDR5
 • Hard Disk Drive 1TB
 • 2x Super-Speed ​​USBx (USB 3.1)
 • Bluetooth 4.0
 • HDMI (HDR supported)/AUX
 • DUALSHOCK 4 wireless controler
-4%
АКЦИЈА
23.999
ден. редовна цена
597
ден.
* Годишната каматна стапка е 11.25%. Вкупна цена на производот по отплаќање на сите рати изнесува XXX со ДДВ.
48 x haPPy рата
22.999
ден.* haPPy цена
*Купувањето со haPPy-картичка и haPPy-кредит е достапно само во продавниците на Нептун.
Цените се со пресметан ДДВ.
ПРОДУКТОТ Е ДОСТАПЕН ВО
haPPy - КРЕДИТ КАЛКУЛАТОР
Пресметката на рата е од информативен карактер. За точна пресметка посетете некој од нашите продажни салони.
внесете број на рати:
Вашиот износ на рати: ден.

Дополнителна опрема

Мислења (0)

Напиши мислење

Почитуван посетителу, овој формулар е наменет исклучиво за мислења кои се однесуваат на производот, неговиот квалитет, функционалност и Вашето искуство со него. За било какви прашања и информации за производот или коментари кои не се однесуваат на производот повелете пишете ни од тука за да можеме да Ве контактираме и да Ви одговориме. Сите мислења кои не соодветствуваат на погоренаведеното, нема да бидат објавувани.

Твоето име:


Твоето мислење:

Рејтинг: Лош            Добар

Внесете го кодот подолу: