Asus Промоција

Asus Промоција

 

Промоција на RUSSELL HOBBS и REMINGTON

15% попуст и 24 рати без камата на haPPy цени на сите производи од брендовите RUSSELL HOBBS и REMINGTON

 

Sonicare Електрични четки за заби

Sonicare Електрични четки за заби

 

Back to School - 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети! (03-24.09.2018)

Back to School - 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети! (03-24.09.2018)

 

Промоција на Ariete производи

Промоција на Ariete производи

 

Купувајте во Нептун со ИутеКредит - Брз кредит до 80.000 денари!

Купувајте во Нептун со ИутеКредит - Брз кредит до 80.000 денари! Отплата до 18 месеци - Аплицирање само со лична карта!

 

Philips Sonicare

Забениот камен е проблем кој не треба да се потценува, тој се акумулира со секој изминат ден и може да предизвика компликации и кариес. Sonicare електричните четки за заби користат технологија за звук која помага да се отстрани плакот и да се обезбеди дополнително длабинско чистење. Со 31.000 движења во минута, тие имаат значителна предност над рачните четки.

 

Grundig 55 VLX 7810 BP

ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ГО РИТАМОТ НА ИГРАТА! GRUNDING Дел од вашиот дом.

 

ASUS ROG STRIX GL553 ГЕЈМИНГ БЕЗ ГРАНИЦИ

Под атрактивно дизајнираното куќиште, ROG STRIX GL553 крие перформанси што ќе ви овозможат да ги играте сите најнови и најсовремени игри. Вдишете длабоко и уживајте во неверојатниот свет на видео-игрите.

 

Bosch Ви подарува 5 безгрижни години

Доколку купите вграден кујнски апарат или самостоен кујнски уред за разладување од Bosch во периодот од 1 јуни до 31 август 2018 година и го регистрирате истиот во период од 30 дена од датумот на купување на апаратот, ние ќе Ви подариме 5-годишна гаранција.