Промоции
news

ULTRA Last Minute ПОНУДА 24.08-28.08.2023

 23.08.2023

НЕВЕРОЈАТНИ ПОПУСТИ и НЕПОВТОРЛИВИ ПОНУДИ 🏃‍♂️🏃‍♀️ ПОБРЗАЈТЕ ❗❗❗ Ајде до 28ми август!

Промоции
news

#IzberiBosch

 07.08.2023

Сакаш да ги однесеш твоите вештини за миење садови на следното ниво? Погледнете ја нашата возбудлива нова игра со предизвици за готвење на апарати од Bosch!

Промоции
news

Велосипеди

 18.07.2023

ВЕЛОСИПЕД ЗА ПОДОБРО ЗДРАВЈЕ! Изберете го вашиот модел

Промоции
news

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА

 07.07.2023

Бирај и кулирај! Понудата важи за целиот асортиман на производи, до 24ти јули!

Промоции
news

🥳 Нептун haPPy картичката слави роденден! 🥳

 06.07.2023

По повод Роденден на HAPPY CARD само на 07.07.2023 дополнително од редовните поени, добијте ЕКСТРА вредносни ваучери.

Промоции
news

48/0 НА СÈ АМА БАШ НА СÈ

 26.06.2023

☑️ 48 РАТИ БЕЗ КАМАТА на сите производи во НЕПТУН ☑️ ИНСТАНТ ОДОБРУВАЊЕ И ПОДИГНУВАЊЕ!